درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید:

معرفی شرکت تولیدی و صنعتی سیم و کابل مغان

Moghan wire and cable
high volt_Moghan
Coregat
moghan cable co
Iran international electricity

شركت سيم و كابل مغان درسال 1361 با توليد انواع سيم و كابل فشار ضعيف به ويژه دربخش هاي صنعتي و ساختماني فعاليت خود را در شهرستان شاهرود واقع در استان سمنان آغاز نمود . 14 سال بعد يعني در سال 1375 همزمان با رشد روز افزون تقاضاي سيم و كابل مخابراتي از طرف صنايع مخابراتي ايران ، هيئت مديره شركت اقدام به تاسيس واحد جديد كابل هاي مخابراتي در شهرك صنعتي شاهرود نمود.

باتوجه به گسترش بخش هاي مختلف صنعت در زمينه هاي نفت و  گاز ، پتروشيمي و صنايع دريائي و نياز به كابل هاي لاستيكي و غلاف سربي و همچنين كابل هاي فشار متوسط و قوي XLPE در بخش انتقال و توزيع انرژي الكتريكي ، هيئت مديره شركت در سال 1385 تصميم گرفت با استفاده از تكنولوژي پيشرفته و ماشين آلات و تجهيزات مدرن در بخش هاي مختلف ، فاز دوم طرح توسعه را با ظرفيت بالغ بر43000 تن در زميني به مساحت بيش از 10 هكتار و با زير بناي 38000 متر مربع مشتمل بر سالن هاي توليد ، ساختمان هاي اداري و انبار در شهرك صنعتي شاهرود به اجرا گذارد و نتيجتاً گام مهمي در توسعه كمي و كيفي محصولات مورد نياز اين بخش از صنعت بر دارد . در واقع اين شركت با دارا بودن ماشين آلات مدرن اروپائي از سال 2007 به بعد يكي از بزرگترين و جديد ترين كارخانجات كابل سازي در سطح كشور به شمار ميرود .

آزمایشگاه فشار قوی کارخانه مجهز به اتاق شیلد با تجهیزات مدرن و مناسب که ساخت شرکت High Volt آلمان می باشد با برخورداری از پرسنل فنی و با تجربه به امر تست کابل های فشار متوسط و قوی تا سطح ولتاژ 230 کیلو ولت مبادرت می نماید.

شرکت تولیدی سیم و کابل مغان با استفاده از دانش و تخصص همکاران بخش تحقیق و توسعه و نیز همکاری اساتید دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی در طراحی و ساخت محصولات جدید گام برداشته است و بومی سازی محصولات خاصی که امکان واردات آن وجود ندارد در شرکت آغاز شده است. متخصصین رشته های برق، مکانیک، ساختمان و شیمی با بکارگیری دستاوردهای علمی و فنی پروژه های تحقیقاتی را به اجرا در می آورند.واحد طراحی مهندسی با سابقه درخشان نزدیک به سه دهه فعالیت، با بکارگیری نرم افزارها و استانداردهای موجود توسط متخصصین برجسته و به نام صنعت سیم و کابل کشور، قادر به طراحی و تولید انواع کابل با توجه به شرایط خاص هر پروژه و مطابق با نیاز های مشتری می باشد.

بنیانگذاران

مهدی ابراهیمیان

غلامرضا ابراهیمیان

محمد ابراهیمیان

خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه

برای مشاهده خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه شرکت تولیدی و صنعتی سیم و کابل مغان لطفا کلیک کنید...
مشاهده

گواهینامه های تست تایپ و ISO »»»

گواهینامه های »»» ISO 45001:2018 ISO 10002:2018 ISO 14001:2015 ISO 9001:2015 5S

مفتخر به همکاری با

info@moghancableco.com

آدرس دفتر تهران: خیابان شهید بهشتی، نبش میرعماد، ساختمان زمرد، طبقه دوم

تلفن:02188752014

فکس:02188757639